'To moramo odpraviti': Clippers izgubili tretjo tekmo zapored

Preden so v četrtek zvečer zapustili oblazinjeno slačilnico v Paycom Centru, je sijaj njihovega predsezonskega iskanja naslova začasno zasenčil začetek z rezultatom 2-3, ko so bili Clippersi prepričani, da en teden v sezoni ni dovolj, da bi zagnali paniko. .
Vse to in še več je pod drobnogledom po porazu s 118-110 proti Thunderju, ekipi z dvema nogama, ki naj bi naslednje poletje vodila loterijo nabora.
Za branilca Clippersov Normana Powella ni nenavadno, da ima počasen začetek sezone, vendar ekipa upa, da bo lahko hitro obrnil stvari brez Kawhija Leonarda.
Clippersi in njihovi veterani so med nizom treh porazov poskušali pogledati daleč v daljavo in priznali, da je status Kawhija Leonarda še vedno neznan, Marcus Morris starejši pa še vedno ni v ekipi in žaluje za izgubo ljubljene osebe.
"To moramo čim prej spraviti ven," je dejal varnostnik Reggie Jackson. "Mislim, da je lepota tega, da postajamo starejši in igramo več sezon, v tem, da vemo, da nam je ostalo še veliko časa, zato ni nujno, da nas zgrabi panika, vendar moramo nujno dati vse od sebe."
George je dejal, da je bil večino zadnjih štirih dni prikovan na posteljo z malo ali nič jutranjih strelskih treningov in ima še vedno 10 točk, 7 skokov in 3 podaje v 31 minutah. Upa, da bo njegov najtrajnejši prispevek prišel s tem, da bo spregovoril naknadno in svojim soigralcem izrazil svoje skrbi glede pomanjkanja intenzivnosti in osredotočenosti treninga ekipe.
"Trenutno je to vsekakor prednostna naloga," je dejal George. »Ne gre za nujnost, ampak za potrebo po razvoju pravih navad. Ne bomo popolni, vedno obstajajo stvari, ki jih lahko vsak večer naredimo bolje, toda glede tega, kaj moramo začeti. Ne morete delati istih napak noč za nočjo, moramo začeti graditi ekipo, kakršna želimo biti, in to ekipo začeti graditi zdaj.”
Nadaljeval je, da se Clippersi "ponavljajo" in delajo iste napake, dopuščajo preveč ofenzivnih skokov (13, 21 za Thunder), preveč podaj (20, 31) in preveč komunikacijskih ovir. "Pi nam je zagotovo dal sporočilo," je dejal Jackson, ki je dosegel 18 točk in bil videti najboljši v tej sezoni. »Še naprej moramo razvijati dobre navade. Veste, da je maraton, vendar ne moremo čakati predolgo, da to ladjo spravimo nazaj na pravo pot.«
Clippersi so v prvem polčasu zaostajali za 18 točk, toda z Jacksonom, Johnom Wallom in Terensmanom v vodstvu se je nadaljevala druga četrtina, ki je zmanjšala zaostanek in v tretji ustvarila 7 točk prednosti. Prvič v tej sezoni so vsi obrambni igralci delovali skupaj, ko je Norman Powell začel slabo in zakucal Kenricha Williamsa, ki je dosegel 21 točk ob metu 9 od 15.
Luke Kennard je s klopi dosegel 10 točk. Mann je dosegel 6 točk, več od sebe, Wall pa 17. Clippersi so Thunder vodili za 17 točk v Wallovih 11 minutah v prvem polčasu. Wallova prehodna zabijanja v drugem polčasu so bila tako divja, da je skavt NBA, ki je gledal tekmo, rekel, da je bilo videti kot "stari John Wall v Washingtonu."
Nato se je, tako kot njihov obetavni začetek sezone z 2-0, vse podrlo v dveh minutah, v nizu zaporednih posesti posesti s prekrškom v napadu, asistenco, drugo napako v napadu, še eno podajo, tretjo napako v napadu in dokončanje prehoda. . .

"Moramo igrati pametneje," je dejal center Ivica Zubac, ki ima 18 skokov in 12 točk. Omejiti moramo izgube, izboljšati moramo skoke, barvo, rotacijo v obrambi.
"Ni razloga, zakaj ne bi mogli priti sem in zmagati na teh tekmah, ne glede na to, kdo je izločen iz igre. Zdi se mi, da smo še daleč od tega, kar si želimo, a to je še peta tekma, veliko časa.
Wall je menil, da je ekipa v praksi pokazala, kakšni so lahko, in poudaril, kar je imenoval obrambna komunikacija. Toda v igri besede izginejo, ko vanje pokažemo s prstom.
"Še vedno je prezgodaj, še 2-3 ure, vendar se moramo počutiti nujno … nikoli nas ne bo mogoče prehiteti," je dejal Wall. "Kogarkoli postavimo na igrišče, moramo vedno imeti priložnost za zmago, verjamem v to in mislim, da nam to ni uspelo."
Kdo so Clippersi po petih tekmah? "Mislim, glede na vse, kar se dogaja, je nekaj težko razumeti," je dejal trener Tyronne Liu. "Zdaj je težko razumeti."
Prep Rally, posvečen srednješolski atletski izkušnji SoCal, vam prinaša rezultate, zgodbe in vpogled v zakulisje, zakaj je pripravljalna atletika tako priljubljena.
Andrew Grave je pisec beatov Clippersov za Los Angeles Times. The New York Times se je pridružil potem, ko je poročal o ameriškem nogometu in atletiki na Univerzi v Oregonu. Diplomiral je na Univerzi v Oregonu in je odraščal na obali Oregona.

Čas objave: Nov-01-2022