Kawhi Leonard prihaja s klopi proti Los Angeles Clippers proti Lakersom

LOS ANGELES - Potem ko je izpustil vso lansko sezono, se je Kawhi Leonard odločil, da bo počakal malo, preden se je vrnil v Los Angeles Clippers, zaradi česar je postal zelo pričakovan igralec.
Leonard, ki se je ekipi prvič pridružil, se je odločil, da ne bo začel, v upanju, da bo kar najbolje izkoristil svoj omejen igralni čas. Končno je končal, ko so Clippersi spet premagali Los Angeles Lakers. Leonard je dosegel 14 točk, vključno z 21-metrskim skakalcem s 52,3 sekunde, v zmagi 103-97 v Areni Crypto.com.
Clippersi so osmi zapored premagali svoje tekmece v postavi, kljub temu, da igralci njihove ekipe niso vstopili v igro do 6:25 druge četrtine in igrali tri minute za skupno 21 minut.
"Dolgo je minilo," je dejal Leonard o svojem pričakovanju igre. "Ampak lani sem čakal 82 tekem, zato nisem pričakoval, da bo 15 minut tako dolgo."
Na prvi tekmi, potem ko si je strgal desno sprednjo križno vez na četrti tekmi drugega kroga proti Utah Jazz 14. junija 2021, je Leonard prvič na klopi, odkar je novembra 2013 igral za San Antonio Spurs.
Leonard je dejal, da se je odločil, da ne bo začel končnice, potem ko je preveril podatke in izvedel simulacije v praksi. Želijo povečati njegove povratne minute, ga spraviti na parket in končati tekmo z najvišjim številom točk.
"Ko sem začel, sem v realnem času sedel 35 minut," je dejal Leonard, da je začel in še vedno lahko končal igro. »Predolgo je. Zato mislim, da je to najboljši scenarij. Toda videli bomo, kako gredo stvari. "
Končno nazaj na igrišču Leonard ni zapravil časa. Prva dva strela je pokopal, oba iz srednjega dosega, kjer pogosto rad deluje.
“The first [Leonard] got the bounce, went coast to coast and hit his little patent fade,” John Wall, 15, said in his first game since April 23, 2021. Threw 7 out of 7 and scored 15 points in 24 minutes . "Zanj gre za ritem in ritem.
"Je kot stroj, dela na svojih stvareh, drži se tistega, kar želi početi. In v bistvu ga vzame kot vadbo. Zdi se, da nikogar ne vidi pred seboj. Vse je v njem. izginotje ali streljanje. "
Leonardovi trije kazalci nimajo ritma in on je 1-za-4 s terena. Toda naredil je nekaj ključnih potez, ki ga je v četrti četrtini napadel LeBron James in udaril v skakalce z manj kot minuto, potem ko so Lakersi v drugem polčasu zaprli vodstvo s 15 točkami. Točkovnik.
"To sem že storil," je rekel Leonard, ko je stopil s klopi. »Tako sem začel svojo kariero. Takole sem duševno pristopil k njej. Delujoč, kot da sem v težavah in takoj, ko sem se v drugi četrtini podpisal, je bil čas, da igram košarko. "
Leonard je priznal, da morda ta konec tedna ne bo igral vsaj ene izmed iger v Sacramentu in doma proti Phoenixu.
"Moraš igrati iz minute v minuto postopoma, da okrepiš sprednjo križno vez," je dejal Leonard. »Ko začneš igrati prvo 38-minutno igro, lahko zlahka postane oslabel, vendar poslušam zdravnika.
Glede na to, kako dolgo namerava igrati s klopi, je Leonard dejal, da bo morda moral v sezoni 2020-21 povečati svoje minute na približno 34,1 minute, ki jih je povprečno dosegel.
"Vse je v tem, kako se odziva moje koleno," je dejal Leonard. »Bomo videli, kako bo šlo jutri, nato pa se bomo sčasoma zgradili in začel bom dodajati več minut in ko bom pripravljen igrati 35 minut - mislim, da sem igral 33 minut, ko sem zdrav - to je približno Sčasoma boste videli, kako začnem. "

Čas objave: Nov-03-2022